Rental staging

Czy rental staging dla nieruchomości na wynajem jest tym samym, co home staging dla nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż? Home staging zmienia przestrzeń danej nieruchomości, podkreśla wielkość pomieszczeń, dba o każdy szczegół, w tym spójność kolorystyczną, dekoracje, czystość czy usuwanie usterek. Te zasady przenoszą się również na grunt mieszkań, apartamentów czy domów na wynajem i to zarówno ten krótko jak i długoterminowy. Jednak rental staging to także coś więcej.

Zdjęcia wnętrz przeznaczonych dla gości powinny odzwierciedlać nie tylko ich styl, wygodę czy przytulność, ale także entuzjazm, pasję i poświęcenie osób, które te miejsce i atmosferę tworzą. Celem rental stagingu w tym wypadku jest przekazanie potencjalnym gościom czy najemcom poczucia ciepła, komfortu i życzliwości, które ci będą potrafili rozpoznać już na etapie przeglądania zdjęć wybranego obiektu w Internecie.

Rental staging wyróżni nieruchomość na tle konkurencji, wzbudzi zaufanie potencjalnych gości czy najemców, pomoże przyciągnąć tych odpowiednich. Niewielka inwestycja w rental staging może pomóc podnieść dochodowość nieruchomości, sprawić, że nie będzie zbyt długo pozostawać pusta.

MOJA OFERTA:

Właścicielom nieruchomości inwestycyjnych, mieszkań i apartamentów przeznaczonych do wynajmu krótko i długoterminowego, ale także gospodarstw agroturystycznych czy pensjonatów, w ramach usługi rental staging proponuję:

  • konsultację obejmującą wizytę na miejscu i opracowanie raportu z analizą nieruchomości i grupy jej odbiorców, propozycją zmian mieszczących się w określonym budżecie i podnoszących jej atrakcyjność w oczach gości czy najemców
  • kompleksowy rental staging, czyli przygotowanie propozycji zmian i po akceptacji wprowadzenie ich życie, poprzez całościową realizację projektu, zgodnie z ustaleniami
  • koszt usługi: wycena indywidualna.

 

Facebook Pinterest