HOME STAGING KONSULTACJA ONLINE

Konsultacje online w zakresie home stagingu to pierwszy (i być może jedyny) krok do tego, by sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i za możliwie najlepszą cenę.

Jeśli znasz zasady home stagingu i zdajesz sobie sprawę z korzyści jakie za tym idą, ale nie jesteś pewien, co dokładnie zrobić i od czego zacząć lub po prostu masz mało czasu, ta konsultacja jest właśnie dla Ciebie. Jest ro również idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na odległość czy różne obowiązki nie mogą spotkać się ze mną na konsultacjach w nieruchomości.

Porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu! Jeśli myślisz o sprzedaży swojej nieruchomości, ale nie wiesz, jak się na to przygotować w tym wyjątkowym i trudnym czasie, chętnie pomogę.

Jak działa home staging konsultacja online?

  • jest to 1-godzinna internetowa sesja doradcza z wykorzystaniem bezpłatnego programu, jakim jest Skype (w umówionym wcześniej dniu i godzinie). Możemy konsultację przeprowadzić również drogą mailową.
  • wcześniej poproszę Cię o przesłanie zdjęć i/lub filmu z nieruchomości oraz kilku podstawowych informacji o niej, abym mogła się do naszego spotkania online jak najlepiej przygotować. Pamiętaj, że nie jestem tutaj po to, aby coś osądzać, dlatego nie czuj się zawstydzony tym, jak obecnie wyglada Twoja nieruchomość, czy jest bałagan czy odchodzi gdzieś tapeta czy farba. Moim zadaniem jest spojrzeć ponad to i dać Ci wskazówki, dzięki którym potencjalni nabywcy pokochają tę przestrzeń. Podczas konsultacji przekażę Ci konkretne porady i propozycje, co zmienić, co poprawić lub czego nie robić, by nieruchomość przyciągała uwagę i wyróżniała się na rynku.
  • zaproponowane zmiany będziesz mógł wprowadzić samodzielnie, ale jeśli mimo wszystko nie będziesz czuć się na siłach, by to zrobić, to możemy również porozmawiać o dalszej współpracy.
  • cena konsultacji: 200 zł za godzinę konsultacji

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące konsultacji lub chcesz umówić się na home stagingową sesję online, zachęcam do kontaktu:

  • monika.filipiak@newspace-projekty.pl
  • tel.: 881 732 072

 

Facebook Pinterest