O mnie

New Space to firma home stagingowa, a pomysł jej założenia powstał z pasji i miłości do wnętrz. Największą radość sprawiają mi projekty w ramach usługi home staging, które realizuję dla swoich klientów. Wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania, redesignu i home stagingu zdobywałam w Irlandii, gdzie sam home staging jest usługą znaną i cenioną od lat. Jednak, by dostosować tę wiedzę do polskiej rzeczywistości, ukończyłam kursy z tej tematyki także w Polsce.

Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie, stale przy tym podnosząc kwalifikacje, szukając nowych rozwiązań i inspiracji. Oferuję nie tylko swoją wiedzę i pomysły, ale także rzetelność, terminowość i fachowość mojej ekipy wykonawczo - remontowej.

Nieprzeciętność, harmonia i funkcjonalność to cechy opracowywanych przeze mnie projektów, które pomogą Twojej nieruchomosci wyróżnić się wśród wielu innych ofert i szybko znaleźć nabywcę lub najemcę.

Swoje usługi kieruję do:

  • właścicieli: domów, mieszkań, apartamentów, pensjonatów, biur, salonów, butików, hoteli      
  • deweloperów
  • inwestorów
  • agentów nieruchomości.

Nasze home stagingowe projekty realizujemy głównie na terenie Dolnego Śląska.

Serdecznie zapraszam do polubienia New Space na Facebooku i Pinterest. Znajdziecie tam dużo pomysłów i inspiracji i oczywiście zachęcam do lektury mojego bloga :)

Zmień swoją przestrzeń z New Space!                                        

Serdecznie zapraszam, Monika Filipiak   

 

Facebook Pinterest