Oferta dla inwestorów

Flip (house flipping) to prawdopodobnie najpopularniejsza strategia inwestowania w nieruchomości, pochodząca, podobnie jak home staging, ze Stanów Zjednoczonych. Polega ona na wyszukaniu i zakupie mieszkania lub domu w bardzo okazyjnej cenie, a następnie podniesieniu wartości tej nieruchomości i szybkiej sprzedaży z zyskiem.

Wartość nieruchomości podnosimy przez remont i/lub home staging. Podejmując decyzję o remoncie, należy szukać uniwersalnych rozwiązań, pamiętając przy tym o celu tych działań. Standard remontu (wykończenia wnętrz) powinien być dobrany do samej nieruchomości, z dokładną analizą i uwzględnieniem tego, co doda jej wartości i przyczyni się do zysku, a co jest zbędne.

Kluczem do sukcesu jest, z całą pewnością, zauważenie potencjału nieruchomości, która jest w kiepskim lub nawet odpychającym stanie i uczynienie z niej produktu atrakcyjnego dla potencjalnych nabywców. Im szybciej nieruchomość zostanie sprzedana, tym zysk będzie większy, odejdą bowiem koszty związane z utrzymaniem niezamieszkanej nieruchomości. I tutaj pomocny może okazać się właśnie home staging.

Jeśli inwestujemy w nieruchomości z myślą o ich wynajmie czy to krótko, czy długoterminowym, to także w tym wypadku home staging pomoże wyróżnić nieruchomość na tle konkurencyjnych ofert. Dodatkowo, dzięki tej usłudze, wzbudzimy zaufanie potencjalnych gości lub najemców i przyciągniemy tych odpowiednich. Niewielka inwestycja w home staging może podnieść dochodowość nieruchomości, sprawić, że nie będzie zbyt długo pozostawać pusta. Jak wiadomo, home staging zmienia przestrzeń danej nieruchomości, podkreśla wielkość pomieszczeń, dba o każdy szczegół, w tym spójność kolorystyczną, dekoracje, czystość czy usunięcie usterek. Te zasady przenoszą się także na grunt mieszkań, apartamentów czy domów na wynajem. Jednak zdjęcia takich wnętrz powinny odzwierciedlać nie tylko pewien styl czy wygodę, ale także entuzjazm i pasję osób, które te miejsce tworzą. Tutaj celem home stagingu jest również przekazanie potencjalnym gościom czy najemcom poczucia komfortu i życzliwości, które ci będą potrafili rozpoznać już na etapie przeglądania zdjęć w Internecie.

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ INWESTYCJI - MOJA OFERTA:

W zależności od potrzeb inwestorów zakres usługi obejmuje: 

  • konsultację (w tym: wizytę na miejscu, opracowanie raportu z analizą nieruchomości i grupy jej potencjalnych odbiorców, propozycję zmian mieszczących się w określonym budżecie i podnoszących atrakcyjność nieruchomości, kosztorys)  
  • realizację: nadzór nad ekipą remontową, wybór materiałów, mebli i sprzętu, rozliczenie remontu
  • końcową stylizację nieruchomości, w tym profesjonalną sesję zdjęciową i przygotowanie oferty
  • cena usługi: wycena indywidualna w zależności od potrzeb inwestora.

 

 

 

Facebook Pinterest