Oferta dla inwestorów

Flip to prawdopodobnie najpopularniejsza strategia inwestowania w nieruchomości (pochodząca, podobnie jak home staging, ze Stanów Zjednoczonych – house flipping). Polega ona na wyszukaniu i zakupie mieszkania lub domu w bardzo okazyjnej cenie, a następnie podniesieniu wartości tej nieruchomości i jej szybkiej sprzedaży po wyższej cenie, z zyskiem.

Wartość nieruchomości podnosi się przez remont i/lub home staging. Podejmując decyzję o remoncie, należy szukać uniwersalnych rozwiązań, pamiętając przy tym o celu tych działań. Standard remontu, standard wykończenia wnętrz powinien być dobrany do samej nieruchomości, z dokładną analizą i uwzględnieniem tego, co doda jej wartości i przyczyni się do zysku.

Kluczem do sukcesu jest, z całą pewnością, zauważenie potencjału nieruchomości, która jest w kiepskim lub nawet odpychającym stanie i uczynienie z niej produktu atrakcyjnego dla potencjalnych nabywców. Im szybciej nieruchomość zostanie sprzedana, tym zysk będzie większy, odejdą bowiem koszty związane z utrzymaniem niezamieszkanej nieruchomości. Przy prezentacji bardzo pomocny jest home staging, który może okazać się właśnie tym, czego inwestorzy potrzebują, by szybciej sprzedać swoją nieruchomość.

MOJA OFERTA:

W zależności od potrzeb inwestorów zakres usługi obejmuje: 

  • przygotowanie kosztorysu remontu: omówienie wymaganych zmian i oszacowanie kosztów
  • przygotowanie odpowiedniego przy ustalonym budżecie (możliwość dodatkowej współpracy z architektem wnętrz)
  • wybór materiałów, mebli i sprzętu
  • realizacja: nadzór nad ekipą remontową
  • rozliczenie remontu
  • home staging, w tym profesjonalna sesja zdjęciowa i przygotowanie oferty
  • koszt usługi: wycena indywidualna.

Facebook Pinterest